MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 17036065

nr 1703 6065

Stolar

Ett par, 1800-tal, bemålade

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:46:49